a.ga.ma
 

Nakladatelství a.ga.ma

Nakladatelství a vydavatelství a.ga.ma bylo založeno v roce 2000 a specializuje se na vydávání golfové literatury, propagaci golfu, organizování turnajů a akcí v golfovém prostředí.

Zahrajte si golf s profesionály!

Vydáváme nejčtenější českou golfovou knihu Klíč k českým golfovým hřištím. Devadesát pět golfových hřišť s originálními nákresy golfových jamek, kde profesionální trenéři radí, jak hřiště jamku po jamce co nejlépe zahrát.

 

2013-slevy

 
Osud na mě ukázal 2

Osud-na-me-ukazal-2

Strhující příběhy dalších deseti hendikepovaných, kteří odmítli prohrát svůj život. Jedním dechem budete číst o skutečných lidech a prožívat jejich neskutečná životní dramata, která by nevymyslel ani hollywoodský scénárista. Příběhy jsou i poselstvím: Budeme rádi, když komukoliv z vás pomůžou. Nebo se nad nimi kdokoliv z vás zamyslí. A třeba pomůže...

Ke stažení zcela zdarma: ZDE

Pokud chcete přečtením knížky podpořit hendikepované, můžete posílat příspěvek na účet Konta BARIÉRY
kontobariery

 
Osud na mě ukázal

Deset příběhů, které mrazí. Deset příběhů, které vženou slzy do očí. Deset příběhů deseti statečných, kteří našli odvahu bojovat s osudem.

Příběhy o lásce, bolesti, nezměrné vůli, statečném srdci, utrpení, porozumění, splněných snech, štěstí. A Naději.

Kdyby podle nich natočili film, ženským by tekly slzy. Chlapi by mávli rukou: takový kýč můžou udělat jenom v Hollywoodu.

Jenže hrdinové jsou skuteční. Stejně jako jejich Osudy.

obal-predniobal-zadniobsah

str009pBemstr065Jezekstr091Lidinskystr107Sobotastr149

 
Český slangový golfový slovník

Český slangový golfový slovník, jediný svého druhu u nás, golfisty potěší, zájemce o golf rychle vtáhne do golfové terminologie a negolfisty pobaví hravou češtinou. Obsahuje na devět set nejpoužívanějších, méně známých i neznámých golfových výrazů, legendu ke slangovým slovům, klasický golfový slovník, vtipné ilustrace a unikátní ukázky z Pravidel a zvyklostí golfu z roku 1929.

web-sl-obal1web-sl-obal2

web-_slo-37web-_slo-39web-_slo-64web_-_slo-10web_-_slo-13web_-_slo-15web_-_slo-25

› objednat

 
Klíč k českým golfovým hřištím 12.

Chcete si zahrát s profesionálními trenéry dalších sedm golfových hřišť? Jedinečnou taktiku prozradí i jeden z nejlepších světových trenérů Clive Tucker.

_kl12-obalpredni150dpi_kl12-obalzadni150dpi_kl12-obsah150dpi

_kl12-ukazka1-150dpi_kl12-ukazka2-150dpi_kl12-ukazka3-150dpi_kl12-ukazka4-150dpi_kl12-ukazka5-150dpi